לקראת בואו לישראל

ג'סטין ביבר משעווה

0/5

לפני שהוא מגיע לישראל, דאג ג'סטין ביבר להיכנס להיסטוריה, כלומר למוזיאוני השעווה Tussauds Madame בלונדון, ניו-יורק, אמסטרדם. לא פשוט: לידו ניצבים לא פחות מאשר אלביס פרסלי והביטלס. מצד שני במאה ה-21 נכנסו להיסטוריה של השעווה גם טיילור סוויפט, ג'סטין טימברלייק, ביונסה. מתחשבים במעריצים, ולא להקל במניע המסחרי של מאדאם טוסו. מדד הפופולאריות הוא שמביא את מוזיאון השעווה להכניס אל בין כתליו הצלחות בזמן התרחשותן כמו נער סופרסטאר הגם שהוא נמצא בראשית הקריירה שלו. התקדים אינו רק מוזיאון השעווה, בעצם התופעה: מתי בהיסטוריה של הפופ – נער בן 17 מילא אצטדיונים ופארקים?  ואגב, האם יש בארץ קהל כזה גדול של ילדים שימלא את הפארק ב-14.4?
איך זה שכל העולם אוהב את ג'סטין ביבר ואני לא?! זו ככל הנראה שאלה הורמונאלית. ככלל, מעולם לא הייתי בנוי מחומרים של מעריץ, סוגד לאליל פופ. חולה במחלת היסטריית נעורים. בתקופת התבגרות היו להקות שעוררו בי ריגושים שמאפיינים את הגיל. סוג של אהבה אמוציונאלית לחלוטין, לא אליל מהסוג הטינאייג'רי המלוקק סטיל ג'סטין ביבר. ביטלס, רולינג סטונס, דיפ פרפל, לד זפלין. כאלה. לא מה שנקרא Teen pop.
לכן ההיסטריה סביב ביבר לא מסתדרת לי: האם יש פה כישרון מוסיקלי כזה, שהפנתיאון של הפופ וכבר מכין לו מקום? כולה אלבום וחצי, כמה שירים יפים. ילד מוכשר. אבל זה מצדיק טררראם כזה? ביבר לא גורם לי לשבריר של צמרור. קהות רגש כמעט מוחלטת. נו, מה אתה רוצה, תשאלו? אתה כבר לא ילד. אבל עובדה היא כשהייתי ילד/נער, הבחירות שלי היו בחירות שאינן מביישות את בגרותי.
וכמו שכבר כתבתי – ביבר נראה לי חנון חמוד, שהתסרוקת שלו, שנראית כמו פאה בפוני אלכסוני מושלם שתתאים גם לנערה – היא חלק לא פחות חשוב במלאכת השיווק שלו.
מוסיקה – מגניבה? תן לזמן לדבר. נכון, הצלחה מדהימה לנער בגילו, אבל לא נראה יותר מאשר טרנד חם שהולך להתקרר. יש לי כובע לאכול אותו, כשבעוד 5 שנים ידברו עלי ג'אסטין ביבר כמו על מייקל ג'קסון. תזכירו לי שטעיתי.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות