אי ירוק בים

יעל לוי

הפצה: היי פידליטי
3.5/5

פתאום יעל לוי? מה פתאום? השאלה אינה אם אתם התגעגתם לקול המיוחד שלה, לדימוי "הנאיבית שכמותה", אלא אם היא עד כדי כך התגעגעה לחזור, שהיא החליטה לחדש את מרבית להיטיה הישנים? או שמא רצתה להזכיר ימים שהרדיו לא ירד משיריה?
אני הופך והופך בספרון של הדיסק הכפול. מה בדיוק הדיסק הכפול? אין לזה הסבר בספרון, פרט לכך ששירי הדיסק השני נקראים Side B…
אני שומע על הפתיחה משפט "קומתה כדקל מלאכים בחדרה" חידוש לשיר של רחל שפירא שנקרא "נערה גבוהה", לחן מאוד מיוחד של דיוויד קריס.. "אל תקנה לי ורד" של תרצה אתר וורד קלפטר, הוא חידוש  מתבקש לאחד מלהיטיה הגדולים שלה בהפקה מוסקלית של רון בונקר. ועוד חידושים – ל"גבעול", "בלדה לנאיבית" , "לך לאן שתלך", "ניחושים של ים", "איך התרגלנו"
רון בונקר וג'נגו
, שותפים קבועים להופעותיה בשנים האחרונות היו איתה בעיבודים חדשים לשירים שחלקם הגדול נוצרו ע"י ועם ורד קלפטר.
בחידושיםמחפשים ריגושים מחודשים, סיבות להשתכנע שחשוב להוציא שירים מחדש. אז כמעט זה לא קרה לי. אהבתי את משב הרוח היווני ב"אל תאכזב אותי", אבל ככלל – אם הכפול מעורר משהו – זה לפרויקט חדש של לוי, לשירים חדשים, להקלטות חדשות, ליעל לוי עכשיו, לא ליעל לוי שחוזרת ליעל לוי של פעם ואפילו מעט ממחזרת אותה. בעיקר – אלבום תזכורת. הגיע זמנה להתחדשות של ממש. 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות