האוסף R&B The Collection Summer 2011

ריתם נ' בלוז קיץ 2011

הליקון
4.5/5

ריתם נ' בלוז 2011? רחבת הריקודים הלוהטות במיזוג מלא תסבול הכל. אני שומע ג'ניפר לופז ב – On The Floor, יש כאן ריתם בעיקר. מה עם הבלוז? יש כאן שמח בנוסחי מעגלי הריקוד הירופופיים והלמבדה. המילון מגדיר: Rhythm & Blues כ – קצב ובלוז, סגנון מוסיקה שפותח על ידי מוסיקאים שחורים שהדגיש קצב חוזר על עצמו. מהו הריתם נ' בלוז של שנת 2011? דיוויד גטה? תחשבו איזו השפעה יש לאיש הזה על הסצנה. סנופ דוג עם דיוויד גטה עושים את זה כמעט כמו ההגדרה בלהיט הקלאבים – Sweat. "פאר איסט מובמנט" נכנסים בראפ אלקטרוני הכי עדכני לרחובת עם Like A G6. אי אפשר לדרוש משהו יותר עכשווי.
בלאק אייד פיז פה? איך לא. מאיטים קצב להיפ הופ מלודי יפה – Just Can't Get Enough. קולות גברים וקצב הצלפות מעבירים את ג'סי ג'יי למרכז הרחבה עם Do It Like A Dude. הערב עוד צעיר. 36 שירים בשני דיסקים. ריתם נ' בלוז קיץ 2011 זו דייסה של כל מה מגיע מהמפיקים הכי עדכניים, אשפי המיקסים. תפקידם של המבצעים מתגמד לעומת העבודה שלהם. ראפ: ריתם נ' בלוז 2011 זה ראפ של B.O.B שמעדן את Airplanes עם קולה של היילי ויליאמס. ראפ זה Black & Yellow עם ויז קליפה. ניקי מינאז' עושה ראפ וירטוזי – ב – Girls Fall Like Dominos. יאנג ג'יזי עם קניה ווסט – Put On.
טימבלנד עם קייטי פרי בלהיט ענק If We Never Meet Again שהוא מאוד פופי.. אני ממשיך להיות מאוהב במה שבעיני נחשב ריתם נ' בלוז מודרני מדליק – נה יו ב –  Beautful Monster. ליידי גאגא לא פה? אל חשש. ג'יי זד מפיל את חתיתו על האוסף ב ראפ רוק נוקשה – "99 בעיות". עורכי האוסף דאגו לאזן עם Club Can't Handle Me של פלו רידה המארח את דיוויד גטה. עוד להיט? Just A Problem עם נלי. מחזיר לריתם נ'בלוזים הישנים והטובים אבל עם טאץ' עכשווי. 
נדלג על הראפרים ונחזור לרחבות המלודיות עם ריהאנה של S&M. טריו קרוז – Higher. קייטי פרי עם סנופ דוג – California Gurls. כריס בראון – Forever. דיון ברומפלד עם דיגי סימונס – Yeah Right. אשר עם ויליאם.אי.אם בהימנון . OMG. וכמובן להיט המקפלות של קשה – Tik Tok.
אני עוזב אתכם כשהמסיבה בעיצומה. גם אם חסר פה יותר בלוז – יש כאן הרבה ריתם מלוטש, מנגינות סוחפות. הפקות מלוטשות. תצוגה מרהיבה של הצליל השחור 2011.


R&B The Collection Summer 2011

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות