מוסיקה ושירים מהמחזמר

Spider-Man Turn Off The Dark

הליקון
4/5

מה הציפיות שלכם מפסקול של מחזמר ברודוואי? נמוכות? מחזמר שנקרא "ספיידרמן"?! אז ככה: הקשבתי, ואז הקשבתי פעם שניה. לא נורא. יש אפילו על מה לספר: Steve Lillywhite הפיק פופ אופרה. וההפתעה: בונו והאדג' מ – U2 כתבו שירים ולחנים למיוסיקל הזה עפ"י ספרם של ג'ולי טיימור וגלן ברגר שמועלה בברודוויי. את הביצועים של המחזמר קיבלו חברי הקאסט ריב קרני בתפקיד פיטר פרקר/ספיידרמן, ג'ניפר דמיאנו בתפקיד מרי ג'יין. טי.ווי קרפיו כ – Archane, פטריק פייג' כגרין גובלין. אפשר להתחיל בסינגל שיצא מהמקבץ הזה – Rise Above, בקולו התשוקתי-דרמטי של ריב קרני. השירים יותר ממסגירים את נוכחותם של חברי U2 בפרויקט.
דואט מלודי פוגע של קרני וג'ניפר דמיאנו: Just Can't Walk Away נשמעת פופ רגשני במיטבו. מסוג השירים שמראים כי גם בספיידרמן של המיוסיקל האמריקני קיימת פגיעות ורגישות מאוד אנושיים. עוד בלדות מחניפות אוזן: If the World Should End ששרה ג'ניפר דמיאנו. קסם המנגינה – No More, עוד דואט של קרני ו- ג'ניפר דמיאנו. שירים מחזמריים קלאסיים – DIY World במקצב ואלס, שיר יפהפה.
Sinistereo של האדג' נשמע מבעית ומכושף, כנ"ל Boy Falls From The Sky, כאשר ריב קרני שר I'll search through trash for a melody in this junkyard of humanity. – "אחפש בזבל של מגרש הגרוטאות של האנושיות". עבודה יפהפיה על המוסיקה של המחזמר יחסית לזמן הקצר שעבדו על המוסיקה למחזמר. ספיידרמן מוסיקלי? – לא תאמינו מה בונו האדג' וסטיב ליליוייט מסוגלים לעשות.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות