ההופעה

אינטרפול, כרמלה גרוס וגנר

ביתן 1 גני התערוכה
3.5/5

ההשוואה לג'וי דיוויז'ן אולי מתבקשת, אבל אם אפשר לסכם כבר עכשיו – להקה טובה, אם כי לא מי יודע תירשם כאחת הלהקות המרגשות שהופיעו פה. רשמתי את תגובת הקהל. ראיתי את ההתלהבות שלו. אצלי משהו לא חלחל בהופעה הזו. אני מדבר על פול בנקס, Paul Banks, קול קודר דרמטי, אני מדבר על מוסיקה שנוגנהכל כך מהודק, עד שהיא נשמעה טיפה מונטונית, לא פרצה קדימה לאורך הערב. לפעמים הייתי מעדיף את האלבומים על ההופעה.
שירים – מהאלבום האחרון, גם מ –  Antics, מ – 2004, מ – Our Love to Admire של 2007, מ – Turn Off the Bright Light. במרכז שלישיית הליבה – פול בנקס – גיטרה ושירה, סם פוגרינו – תופים, דניאל קסלר (גיטרה, שירה) וגם בס וקלידים מאחור.
אינטרפול מייצרת מוסיקת אווירה קודרת (moody) משהו. כותבי הביקורות יגדירוה post-punk. סיפורים מלודרמטיים מפותלים על יחסים "אורבנים".  חברי הלהקה לא פחות מתוחכמים מהסטרוקס, משזכירים את "ג'וי דוויז'ן", ונדמה לי שאפשר גם לאזכר את "אקו והבנימן", שהופיעו כאן לאחרונה, מסוג הלהקות שהיו עוברות טוב יותר במקומות יותר קטנים, אלא שהפעם בגני התערוכה זה לא הגיע כמו שרציתי שזה יגיע.

שירים: Success, Angels, Narc, Hands Away, Barricade, Leif Erlkson, The New, C'mere, Turn the bright lights, Evil, NYC, Length of love, The Heinrich Manuver, Memory service, Slow Hands, Untitled, Cruise, Not Even Jail, OB 1

חימום: "כרמלה גרוס וגנר" מלהקות הרוק המיוחדות שצמחו כאן בתשעים, מנסה לחזור מן העבר כלהקת חימום של אינטרפול. מופע חד פעמי שנפתח ב"תמונה אימפרסוניסטית" והסתיים עם "פרח שחור" ו"כרמלה גרוס וגנר". 
אני מזהה איש אחד –  ערן צור. אורי פרוסט, אבשלום כספי ואורי ברק, הם כמעט דמויות לא מוכרות נכון לעכשיו.שניים מהם הגיעו מחו"ל. לא עבר עלינו ערב נוסטלגי. 20 שנה מאז הקמת ההרכב, ניסה צור בכל כוחו להחיות את רוח התשעים. אני מדבר גם על "עיוור בלב ים" של 1995, אבל התלהבות לבד כנראה אינה מספיקה. הם שמו דגש על רוק, באו לעבודה, אבל הכרמלה הזו – אם היא רוצה לקום לתחייה תצטרך לעשות עוד כמה הופעות כדי ליצור את הריגושים המיוחלים. בלתי סביר לדרוש מהחבורה שירים חדשים, אבל גם מופע ה-45 דקות הזה נשאר בינתיים כאופציה להשתדרגות. תנו לי אותם עוד פעם בבארבי, ויכול להיות שאצא עם תחושה והתרשמות אחרות. בינתיים – שמענו חימום, שכנראה יתקרר מהר.


גלריית תמונות למטה: ג'יינס אדישקשן ובלונד רדהד

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות