שי נחייסי - בואי אלי

בואי אלי

שי נחייסי

מילים לחן: שי נחייסי הפקה מוזיקלית: קובי פרחי
3/5

עוד שיר אהבה? אז כן. עוד שיר אהבה, ולא מהמשובחים. "הרגשתי שאת יודעת אותי מרוב אהבה / הבטן אינה משקרת היא אף פעם לא טועה". זה הסיפור, כולל הקלישאה הסחוטה – "הבטן אינה משקרת". כמי שחורש עשרות שירי אהבה חדשים בחודש, אני מקווה לא לקבל עוד שיר אהבה, אבל אם כבר מגיע  – שיהיה מיוחד, מקורי, אחר. לא עוד שיר. זה אינו השיר הזה. הוא סידר את הבית לקראתה, יבחרו סרט לצפות, וגם – "כמו סצנה מסרט שוכבים על הגב מהיין סמוקים". איך אומרים: החיים הם סרט. המשך הסרט? – היא לא מדברת, עושה פרצופים רוקדת, אוהבת בעיניים טובות, והוא עדיין מבקש "בואי אלי"… נו, היא באה או לא? לא חשוב.
השיר מעוטר בצלילי עוד יפים בפתיחה (יניב טייכמן), אטרקטיביים לא פחות מהלחן הלא מסעיר. השירה משתפרת בסולם הגבוה. אבל, בגדול, המוסיקה אינה משפרת בצורה משמעותית את מצב הטקסט גם בגלל התזמור הבומבסטי בסיום.

עבר לו עוד קיץ / הלב מתכנס בחדרי חדרים / שמיכה מקופלת / יש לנו אושר וימים קצובים 
גשם בחוץ את / עוד רגע חוזרת מיום עבודה / סידרתי ת'בית / זה סימן בשבילך לאהבה 
נבחר לנו סרט / משהו שלא ראינו / את לרגע נרדמת / את שפע גדול אחרי שנים של רעב 
הגעת כמו מים ביחד נוכל לנצח הכל 
בואי אלי כאן יהיה לך מקום ויהיה לך אותי / בואי אלי עכשיו זה נכון וזה מרגיש אמיתי / בואי אלי בלי עבר בלי עתיד רק את ואני כאן 
בואי אלי 
כמו סצנה מסרט שוכבים על הגב מהיין סמוקים / את לא מדברת את רוקדת עושה פרצופים מצחיקים / ככה אוהבת בעיניים טובות בליבי עננים. 
בואי אלי אין איש שיוכל להקשיב לך כמותי / בואי אלי לפעמים זה ליד ולפעמים אמיתי / בואי אלי בלי עבר או עתיד זה רק את ואני כן / בואי אלי 
ידעתי שאת הטובה בשבילי תוך דקה / הרגשתי שאת יודעת אותי מרוב אהבה 
הבטן אינה משקרת היא אף פעם לא טועה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות