קלאוס מיין scorpions צילום: יוסמיוסיק

חוגגים חמישים

הסקורפיונס מגיעים

לקראת ההופעה בהיכל בת"א
/5

שוב הסקורפיונס? הם לא אמרו שלום לעולם ב-2012?  מה קרה? הרגישו שאין חיים ללא במה? צודקים. אם כבר הגיעו עד הלום, למה לא להמשיך. הסקורפיונס יציינו ביד אליהו 50 שנות הופעה, מאז ההקמה ב-1965 בהאנובר. האם ההרכב הגרמני המטאלי  הקשיש פונה גם לדור שלא ידע?
הקהל שיגיע להיכל הספורט להופעה של הרכב הלייט מטאל (14.7) ייתן תשובה – האם אחרי חמישה עשורים בדרכים השמש עדיין זורחת עליהם.
המשוכנעים, הבקיאים והמעריצים לא יסלחו ללהקה אם לא תבצע את  ‘Wind of Change’, את  ‘Still Loving You’, גם את ‘Rock You Like a Hurricane’ ו – “Big City Nights” . בשביל השירים האלה קונים כרטיסים לסקורפיונס.
מה הרצפט לשרידותה של להקת רוק משך 50 שנה? תשאלו את מיק ג'אגר וקית' ריצ'ארדס. הם יותר קשישים מהרוקרים הגרמנים. קלאוס מיינה, סולנה בכובע הברט הנצחי, מאמין כי בשורה התחתונה – זוהי החברות בין חברי הלהקה. גם אחרי שינויים פרסונליים, תמיד דאגו לבחור נגנים, שאיתם ניתן לתקשר על הצד הטוב ביותר, משהו שהוא חזק אפילו מההיבט המקצועי.
במשך כשנה וחצי התלוותה לסקורפיונס הבימאית קטיה פון גרנייה, לסיבוב הופעות, שאמור היה להיות סיבוב הופעות הפרידה שלהם. הסרט הדוקומנטרי שנוצר, מתעד את הלהקה בהופעותיה מבנקוק ועד מוסקבה, וגם את השלבים שהובילו להחלטה של הסקורפיונס לגנוז את תוכנית הפרישה שלהם, ובמקום זאת לציין את חגיגות 50 שנות הפעילות בסיבוב הופעות עולמי חדש, באלבום משולש חדש "Return to Forever",   ובסרט הדוקומנטרי  "Forever and a Day"  שייצא לאקרנים בנובמבר 2016 בארה"ב.
קלאוס מיין Klaus Meine הסולן בן ה-68, רודולף שקנר Rudolf Schenker הגיטריסט – גם הוא בן 68 ומתיאס ג'אבס והגיטריסט מתיאס ג'אס (61)  פותחים וילון למאחורי הקלעים של הלהקה – הסיפורים, השירים ומציגים שירים חדשים  כמו “We Built This House”.

צילומים: יוסמיוסיק

הנה מסיבת עיתונאים איתם שנערכה בישראל. גם אז הם חשבו שזה הטור האחרון שלהם עלי אדמות

Wind Of Change

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות