יואב חסיס – לא מבטיח

לא מבטיח

יואב חסיס

מילים ולחן: יואב חסיס עיבוד והפקה מוסיקלית: ראובן חיון
4.5/5

יש משהו כובש בהבעה הפשוטה של יואב חסיס בשיר העוסק במבחן עצמי גלוי, פתוח וכן.  המנגינה העגולה והנוגה נושאת נרטיב של התמודדות כנה עם יכולותיו. העתיד – מעורפל. בהווה – יש דברים שהוא יכול להבטיח, שהם עובדה. ברגע זה – הלב שלו איתה.  מה יהיה בהמשך – מי יודע. אין מקום להבטחות. הדברים נאמרים מתוך הכרה עצמית בחוסר היכולת להיות מושלם.
השיר נפתח מיד בקולו המדוכדך של יואב חסיס, משהו שיוצר עוצמה כבר בצלילים הראשונים. צליל הפסנתר נכנס בהמשך על קצה האצבעות. קולו הגבוה של  חסיס משדר פה ולב שווים. ישירות כנה. זוהי עוצמתו של השיר הזה. העיבוד מעניק מינונים  נכונים. צליל החצוצרה – תוספת משדרגת. בה"אני לא מבטיח" של יואב חסיס יש הבטחה לא קטנה.

אני  לא  מבטיח  להיות  חכם/ את  החיים  אני  אחיה  כמו  בן  אדם  אחד  פשוט/ אני  לא  מבטיח  להישאר  תמיד  איתך/ אבל  הלב  שלי  עכשיו  כולו  שלך./ אני  לא  מבטיח  להתרחק  מהשטויות/ אני  מבטיח  שעוד  יהיו  לי  טעויות/ אני  לא  מבטיח  את  כל  החלומות  להגשים/ אחרי  הכל  עכשיו  עוברים  ימים  קשים.
לא  אני  לא  מבטיח  שום  דבר/ אני  אוהב  אותך  אולי  רק  עד  מחר/ אני  לא  מבטיח  שום  דבר/ אני  יודע  שעכשיו  כבר  מאוחר.
אני  לא  מבטיח  דברים  גדולים/ אבל  תמיד  יהיו  בינינו  המילים  היפות  האלו/ אני  לא  מבטיח  שנשנה  את  העולם/ אני  ואת  רק  בני  אדם.
לא  אני  לא  מבטיח  שום  דבר…
אני  לא  מבטיח  שיהיה  טוב/ אני  לא  מבטיח  לאהוב  את  החיים  האלה/ אני  לא  מבטיח  להסתדר/ ואני  לא  יודע  הרבה  יותר.
לא  אני  לא  מבטיח  שום  דבר…
אני  לא  מבטיח  להישאר  תמיד  איתך/ אבל  הלב  שלי  עכשיו  כולו  שלך.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות