פסנג'ר

פסנג'ר – Let Her Go

השיר יצא ביולי 2012 כסינגל השני מתוך האלבום הרביעי של Passenger, "כל האורות הקטנים".

/5

Let Her Go, שנכתב והוקלט על ידי הזמר-פזמונאי האנגלי פסנג'ר  יצא ביולי 2012 כסינגל השני מתוך האלבום הרביעי של Passenger, "כל האורות הקטנים".
פסנג'ר שר על מצב בו – ככל שאתה למטה, אתה כמה לעלות מעלה, במיוחד כשמדובר בהתאהבות. אש קטנה רוצה לגדול. אתה יודע שאתה מאוהב בה, כשנתת לה ללכת.
התחושה הזו מגיעה בצליל פולק-פופ. נצחונה של הפשטות הקליטה, התמימה, הישירות של ההפקה העכשווית. האיש מאחורי הצליל הוא מייק רוזנברג מברייטון בריטניה, המקליט את אלבומיו תחת השם פסנג'ר Passenger, זהו גם שמה של הלהקה בה היה חבר ואשר התפרקה בשנת 2007.   לאחר פרוק להקת פסנג'ר , רוזנברג, ניגן במשך שנים אחדות לפרנסתו בפינות רחוב. בעזרת הכסף שאסף, מימן הקלטה של לא פחות מארבעה אלבומים. ב-2009 טס לאוסטרליה שם התחבר למספר מוסיקאים מקומיים וזכה להצלחה צנועה כשהוא ממלא אולמות של 500 איש. כששב לאנגליה לאחר מספר שנים שימש כאמן פותח בהופעות של ג'ולס הולנד ואד שירן . אט אט בנה לעצמו קהל מעריצים נאמן.השיר הגיע לפסגות המצעדים במדינות רבות ומכר למעלה ממיליון עותקים דיגיטליים בבריטניה, ומעל ארבעה מיליון בארצות הברית. השיר הפך ללהיט בהולנד לאחר שדייב, מעריץ הולנדי, שלח בקשה לפסנג'ר מייל והביע את רצונו להפיץ את השיר בכמה תחנות רדיו הולנדיות, בטענה שהוא שהוא יכול להיות להיט. אכן: השיר הפך להצלחת ענק בהולנד
סרטון המוזיקה שהועלה ב- 25 ביולי 2012, בויים והופק על ידי אמנית הווידיאו האוסטרלית דייב ג'נסן (Dave Jensen) וטוויק (Tavic).

Passenger – Let Her Go

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות