לא כוחות

תמיר מוסקט גלעד כהנא

אני לא מאושר מילים: גלעד כהנא לחן, עיבוד והפקה: תמיר מוסקט גלעד כהנא
3/5

הרקוויאם לזוגיות נשמע ריטואל קצבי מונוטוני, המשקף מן הסתם את תחושת הקריסה תחת עול השגרה שבזוגיות. המעבדה המוסיקלית של מוסקט את כהנא תרגמה את הסיטואציה למקצב אפרו שבטי. לא יודע מה עושים עם זה. אולי ברחבות זה יעבוד, בשל מרכיבים היפ הופ קצביים והפקה אלקטרונית יעילה. אתם יכולים לנסות בבית בלי לשרוק משהו ולהימנע מהפרעת מנוחת השכנים אחרי אחת עשרה.
מכאן – לקליפ האנימציה המעולה בבימויו של מוטי זיגמן המגולל את השתלשלות (מלשון שלשלאות) מערכת היחסים בסגנון הקומיקסי הקלאסי. הומור אנימציוני בדרך כלל מצליח לחלץ מכישלון. אפילו לשדרג.  זה המקרה הזה.

* תמיר מוסקט וגלעד כהנא מסיימים בימים אלו את העבודה על אלבום מלא שיכלול 11 שירים חדשים שכתבו, הלחינו והפיקו יחד, בארבע שפות : עברית, אנגלית, רוסית וספרדית. האלבום יראה אור במסגרת Ape Records, לייבל הבוטיק החדש בניהולו המוסיקלי של מוסקט.

את לא מבינה מה זה להיות זכר/ כל יום מחכה שיהיה מחר/ את לא מבינה כמה שזה אכזר
אף מילה כאן לא מותר/ את לא מבינה כמה שזה אכזר
כל יום אני לא מאושר
לא אתה לא מבין מה זה להיות אישה/ אתה לא מבין למה היא רגישה/ אתה לא מבין למה כל כך קשה/ אתה לא מבין למה היא לא גמישה/ אתה לא מבין מה זה להיות אישה/ אתה לא מבין למה היא רגישה/ אתה לא מבין כמה היא חששה
אתה לא מבין כמה היא התביישה
אני לא מאושר
את לא מבינה כמה שזה אכזר/ אף מילה להוציא כאן זה לא מותר/ איך תמיד זה מאוחר
ופתאום אני נזכר/ איך הייתי מאושר
את לא מבינה מה זה להיות זכר/ כל יום מחכה שיהיה מחר/ את לא מבינה כמה שזה אכזר/ אף מילה להוציא כאן זה לא מותר/ אני לא מבין מה זה להיות זכר
אני לא מאושר

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. אדוני הכתב יכול אולי להתחיל להקשיב למוסיקה של אחרי 1976?? אולי תתעדכן קצת ותחזור אלינו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות