מתי בישראל?

בלאק סאבת'

0/5

בספטמבר 2010 תוך כדי צילום מול הבמה, חטפתי מאוזי אוסבורן זרנוק קצף. זה קרה בפסטיבל המטאל "אוזפסט" בגני יהושוע. לא ברחתי. המשכתי לעמוד ולצלם כאילו אני במשימה עיתונאית הרת גורל. כולה פאקינג אוזי (איך אתה מעז לדבר ככה, יגידו מעריציו, האיש הוא לפחות סגנו של אלוהים), ומה פשעי שהוא תוקף אותי ואת מצלמותי בצינור מי סבון. האמת גם אחרים חטפו. כשיצאנו אחרי השיר השלישי, חילקו לנו מגבות. למרות שקולו נשמע הרוס, לזמר ההבי מטאל בן ה-65, עדיין יש אומץ לעלות לבמה, להתהולל, לצחקק, לנבל. לרדת אל העם. זה האיש.
אחרי 3 שנים, זה עדיין עובד. ג'ון אוזי אוסבורן חזר עם הבלאק סאבת' לעיר הולדתה בירמינגהם. האם בירמינגהם היא העיר שבה נולד המטאל? חברי בלאק סאבת' (Black Sabbath) מוכנים להישבע שהם המציאו את הז'אנר. הגיעו גם אנטוני "טוני" איומי (גיטרה), טרנס "גיזר" באטלר (גיטרה בס) והמחליף של וויליאם "ביל" וורדטומי קלופטוס Tommy Clufetos – בעמדת התופים.
הגיעו הרבה מוכרים, Children Of The Grave, Paranoid, War Pigs, Electric Funeral, Iron Man. שירים על דמונים, זוועות, שחיתות פוליטית, נבואות אפוקליפטיות, אימי מלחלמה.
לאוזי חזר הקול? הצחקתם. אבל מי צריך קול, כשהכריזמה עובדת שעות נוספות. שפת הגוף חזק משפת השירה. וגם בלאק סאבת'. זו כבר אינה הלהקה הגדולה מהשבעים-שמונים, אבל היא כבר סוחבת את המיתולוגיה על גבה מעיר לעיר. דה-שאו-פקינג–מאסט-גו-און.

פתגמי פאקינג-אוזי במהלך ההופעה

“Let’s see those fucking hands!”
“Is everyone having a fucking good time?”
“I can’t fucking hear you!”

רשימת שירים:

War Pigs
Into the Void
Under the Sun
Snowblind
Loner
Black Sabbath
Behind the Wall of Sleep
N.I.B.
End of the Beginning
Fairies Wear Boots
Symptom of the Universe instrumental
Drum Solo
Iron Man
God Is Dead?
Dirty Women
Children of the Grave

ההופעה בבירמינגהם

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות