הסיבוב של אמנסטי

פוליס מתארחת אצל U2

0/5

U2 היו בעיצומן של הקלטות The Joshua Tree (אלבום האולפן החמישי של הלהקה האירית שיצא ב-1987), כאשר אמנסטי הבינלאומי פנה אליהם בבקשה לארגן סיבוב הופעות לרגל 25 שנה לארגון. הגיטריסט דה אדג' (הקצה) מספר, כי לא יכול היה להיות זמן גרוע יותר בשביל הלהקה (ממש להוציא אותם מהאולפן), "אבל הרגשנו שזה חשוב מדי ואסור להחמיץ".
אנחנו ביוני 1986. הלהקה דוחה את המשך ההקלטות ומרימה טלפונים לכוכבי רוק כדי לצרף אותם לטור. "צלצלנו לכולם", מספר בונו, "לפול מקרטני, מיק ג'אגר, פרינס. שלושת האחרונים לא נענו. לעומת זאת, בונו קיבל הסכמתם של פיטר גבריאל, ג'ון באאז, לו ריד, סטינג-פוליס והאחים נוויל.
הטור בן 6 הופעות יצא לדרך ביוני 1986. לשלוש המופעים האחרונים, הסכים סטינג לאחד את להקת "פוליס". הם לא הופיעו יחד מאז סיבוב ההופעות של Synchronicity בתחילת 1984. למעשה הלהקה כלהקה לא הייתה קיימת עוד. 
השתתפותם הגבירה את מכירות הכרטיסים במיוחד לאצטדיונים. ההופעה האחרונה נערכה ב – Giants Stadium בניו ג'רזי, 15 ביוני 1986. פוליס סיימה את הערב ב- Invisible Sun, כשבונו מצטרף לסוף השיר. ריגושים חד פעמיים. פוליס התאחדה עוד 3 פעמים: בחתונה של סטינג ב-1992, בטקס הכנסתם ל היכל התהילה של הרוק ב-2003 ולסיבוב עולמי ב – 2007/8.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות