הרבה ממך נשאר

לירן דנינו

מילים: אורי בן ארי לחן: אורי בן ארי ואיתן דרמון הפקה מוסיקלית ועיבוד: אריאל טוכמן
2.5/5

לירן דנינו מבכה אהבה נכזבת. השיר נשמע כמו המשך סאגת סיפור האוהב הדואב שלו. קול מאונפף, מתייסר, שמנסה לשתף אותי, המאזין, בסבלו. אומר מיד: לא מצטרף. לא משתתף בצערו. למה? כי אני חש שיש מי שכותב לו טקסטים מניפולטיביים, כדי לייצר טרגדיה אינסטנט, משרבט בשביל קול דכאוני את הוידוי שאומר: הכל איתי בסדר, יש לי מישהי אחרת, אבל אני שבור מאהבה אליך. לא מצליח לישון, וכשאני כבר ישן – חולם עליך.
לירן דנינו כבר עובד על פס היצור השבלוני הזה, הזה שנועד לעבוד על לבבות דואבים, שהולכים שבי אחרי הטון הכאילו-סובל, שמזכיר את דמיס רוסוס. אורי בן ארי ואיתן דרמון שותפים לדבר המלודרמה העקרה בלחן אפקטיבי, שמוליך את דנינו לאותו כיוון – נושא של אוהב גדוש צער וסבל, כאשר הרגש הופך במידה לא קטנה לעיקר, מאפיל על השיר עצמו.

איפה את? שמעתי שהמשכת/ ואת בונה לך עולם אחר או איזו מדינה / ומי זה שאיתך.. אני רואה שאת שמחה/ לא חשבתי להפריע בפריים של התמונה
כמעט נשברתי ואת האמת שגם היה לי חלום / שאת יושבת לידי בסלון ומחבקת./ איך התפתלתי מכאבים של אהבה, לא אמרו לי שזה מסוכן..
אבל בסך הכל בסדר.. הכרתי מישהי אחרת/ שהצל שלה הוא את / והחיוך של מזכיר לי את שלך / ואת כל הזמן חוזרת להסתיר לי את השמש / את לא שואלת אם אפשר / למרות שאת הלכת הרבה ממך נשאר..
האוטו ישן אבל סוחב את הרגשות.. / אולי אחרי שכבר אשכח ממך יהיה לו קל יותר בעליות / אני מניח את הקניות כמו שהיית אז מגיעה / על סף שקיעת השמש.. החלפת את מקומה
כמעט נשברתי ואת האמת שלא הצלחתי לישון/ רציתי לשמוע את הקול שלך היום זה קצת חסר לי/ והשתגעתי ממחשבות של אהבה לא אמרו לי כמה זה מסוכן..

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. לירן דנינו הוא בלתי נסבל. יותר מידי בכיין. חופר, ורוכב על שטיק תמידי של המון זמרים, אני אוהב אותך ושטויות כאלה…….. כסף קל, מה שנקרא.

    ככה נשמע שיר, שנכתב נטו לשם עשיית מזומנים מהירים, קלים- ורבים.

    אסור שזמרים כאלה יחיו ממוזיקה… זאת לא מוזיקה, זאת בושה למוזיקה הישראלית.

    מדהים כמה שלא מגיע, לכל-כך הרבה, ובכל זאת הם מצליחים ופועלים יום יום בעשייה של "מוזיקה"….

  2. לא שהטקסט הוא הדבר הראשון, אבל עילגות ובנאליות כאלה לא יכולות להביא לתוצאה איכותית. יכול להיות שיש ללירן דנינו משהו מיוסר לומר לנו, אבל אנחנו, המאזינים , איננו פסיכולוגים או חברים קרובים. כאן צריך כישרון מסויים. לכותבים הלא-מיומנים הללו אין כזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות