פיירס

נרינה פאלוט

הד-ארצי, IDAHO UK
5/5

יש לי חבר, חתיכת מכונת מוות מגזע טהור" ("כל אחד הולך למלחמה")

ככה פותחת נרינה פאלוט את הדיסק שלה. שיר סרקסטי שמוביל למסקנה: "כול אחד הולך למלחמה, אבל אנחנו לא יודעים בשביל מה אנחנו נלחמים.
שיר פתיחה חד-משמעי וישיר מאוד מבחינת העיבוד הקצבי רוקי – שאינו מרמז על ההמשך בו מורידה נרינה הילוך כדי לשדר יאוש נורא על סוף יחסים בינו ובינה (Damascus) בו יש לה שורה האומרת: "השטן הוא רעי האינטימי, וגיהנום הוא ליבם של אנשים אחרים", שיר חזק, דרמה אישית שהיא שרה ממעמקיה. וזה כבר עיבוד פולק רוקי.
אולי היא מזכירה הרבה אחרות באותו סגנון. טורי איימוס נמצאת ב-Idaho מצד שני אני בטוח שנרינה אינה עוסקת בלשיר כמו. יש לה עוצמות משלה, גם בטקסטים, גם בקול היפהפה המשמש לה כלי אדיר בפני עצמו, גם הכישרון המוסיקלי (מיומנות קלאסית). שיר על מאבק ההישרדות בדרכים הארוכות והפתלתלות – "אני לומדת לנשום", וכאן זה עיבוד רוק קאונטרי עם לחיצה על הדוושה. הקןלהרב גוני שלה משתנה לשברירי, מר-מתוק כזה בשיר"מר קינג", התרשמויותיה מהמגע עם חברות מוסיקה, בו יש לה משפט כזה – אני תוהה אם יש מרגוע ומנוחה בדקות שאנחנו מתים". ועוד שיר מצוין 'Geek Love' על יחסים בין שני אנשים שיודעים ששניהם הם לוזרים. ןהשיר "סופיה" שיר אהבה יפהפה למשורר ויליאם בלייק, כל כך נודע ללב עד כדי כאב. אלבום שאפשר להאזין לו שעות ולאמץ אותו באהבה גדולה.

Nerina Palot – Fires

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות