מקרטני כן יגיע?

לאונרד כהן ביטל.

0/5

ליאונרד כהן לא מגיע. מה קרה? דפש מוד ביטלה בגלל החשש הבטחוני. וליאונרד? – לא יכול להיות שזו הסיבה. את כהן מלחמות לא מרתיעות. הוא הופיע בשמחה בפני חיילים באחד מביקוריו הקודמים בארץ.
הסיבה פרוזאית. חששו של האמרגן המקומי לכישלון מסחרי. פשוטו כמשמעו. גם ביורק לא מגיעה לכאן בגלל שלא רוצים לקחת סיכון
כשהתברר לאמרגן המייבא שששום חברה מסחרית אינה  קופצת על העגלה שלו, ובמיוחד חברת סלולר (הנדיבות בד"כ בענייני מוסיקה) החליט שהעסק מסוכן,  כלכלית. מדובר במופע שדורש השקעה של כמיליון דולר. ממכירות כרטיסים ככל הנראה לא היה סיכוי לכסות את ההשקעה.
ההופעה של כהן, שהייתה אמורה להתקיים באיצטדיון רמת-גן ב-18 בספטמבר, בוטלה אפוא בגלל חששו של המפיק מרסל אברהם להפסיד לא מעט כסף. הרגליים הקרות של האמרגן גרמו לכך, שהפסדנו כנראה את ההזדמנות האחרונה לראות את כהן בן ה-73 על במה בישראל, ואני יכול רק להתנחם בכך שאת כהן ראיתי בארץ שלוש פעמים הראשונה, ב-1972 ממורמי יציעי איצטדיון יד-אליהו, ובהמשך גם בקיסריה ובבריכת השולטן. זכיתי גם לקבל ממנו ראיון בלעדי.
השבוע התבשרנו שגם פול מקרטני עומד להגיע לכאן להופעה יחידה בספטמבר. מעריצי הביטלס (מי לא) החסירו פעימה. יכול להיות שליבם ישבר כשישמעו בעוד שבוע שבועיים – שזה הייתה הצעה, שאין מאחוריה הרבה. העיתונים ממהרים לדווח לפעמים על הגעתם של מגהסטארים – כאשר הכל עוד בגדר הצעה וגישושים ובקשה על שולחן אחת מהחברות הסלולאריות להיכנס להרפתקה.
מעיפים לחלל האוויר שמות רק כדי לייצר ידיעה חמה. אז אנא לפני שמקרטני מגיע, כדאי להרים טלפון ליבואן שלו לארץ ולברר. אנחנו כמובן בעד. רק שאחרי ליאונרד לא נתאכזב עוד הפעם.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות