אהבה חדשה

קרני פוסטל עם אפרת צור

מילים ולחן: אסף אמדורסקי. עיבוד והפקה מוסיקלית: ליאור סולימן וטל וייס.
4/5

הקאבר לשירו המוכר של אסף אמדורסקי (מתוך אלבומה החדש של קרני פוסטל – "חדר") מעניק מימד הזוי משהו לשיר. השיר כמו האלבום הופקו כתיעוד של חזרה באולפן – בלי פירוטכניקה אולפנית, רק סאונד והפקה. היא שרה לו – אתה זקוק לאהבה חדשה כזו שתדליק ותתדלק אותך. היחסים האלה הם שעמום, אין סיבה לקום בבוקר, אין על מה לטרוח, היא אומרת לו. "הלכת לבית חולים בשביל מה אתה לא ממש חולה אולי כבר כדאי לגמור את זה".

הפזמון המלודי שמצרף את קולותיהן של קרני פוסטל ואפרת בן-צור ("אתה צריך אהבה חדשה") מוציא את השיר מהטון המאוד קודר פסימי שלו, שיר שנע על קצב אחיד. טקסט שמבוצע כמעט פלאט, בלי גרם אחד של דראמה. הפקה מנוכרת בסולידיות שלה. ובכל זאת רוחשת דרמה מתחת לפני השטח. וזה מה שיפה בביצוע הזה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

5 תגובות

  1. לדעתי מדובר בחידוש מאוד יפה. קרני מביאה כאן ניחוח חדש לשיר "אהבה חדשה" ופרשנות חדשה ורעננה.
    לפי דעתי קרני פוסטל עוד הולכת להפתיע ובגדול!!!

  2. משעמם ומונוטוני. אני לא שומע שום רגש בשיר. נשמע שפשוט נגמר לקרני הסוס אם היא מוציאה אלבום בלי אף שיר חדש. ואגב- אם היא נראית היום כמו בתמונה ששמת- תנחומיי.

  3. בהתחשב בזה שהמבצעות אינן זמרות, נשמע טוב. אישית, נדמה לי שסינגלים כאלה הם די מיותרים, בסופו של דבר, כי זולת השמעות ספורדיות , בעיקר בשעות עם האזנה נמוכה, לא תהיה להם עדנה רבה. אגב- לשיר הזה כמעט ואין לחן של ממש, לכן כל מילמול מוסיקלי היה מתאים כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות