אגו

שני יצהרי

מילים: יוסי גיספן לחן: עדי לאון עיבוד והפקה מוסיקלית: תמיר צור
2.5/5

מה היא רוצה? רוצה אותו או לא רוצה אותו? שיתערב בחייה? שלא יתערב. שיהיה הגיוני? שייתן לה להחליט "לבד"… מצד שני – אחרי נטרולו המוחלט – שירגש אותה באהבה?! יענו, רוצה להיות עצמאית, שלא יתערב לה בחיים. מצד שני – שיוותר על ה"אגו" וייתן לה אהבה נטו. הולך ביחד? עוד טקסט מופרך ממגירת יוסי גיספן שנשלח לבית ההפקות ה"שמח" של עדי לאון את תמיר צור. אילו זו הייתה פרודיה על פריכה, הייתי צוחק. אבל זו אינה פרודיה (מפריכה לא הייתם מקבלים תובנה של אל תשלט לי על החיים, אבל תאהב אותי נטו)
צלילים: קוראים להם "מוסיקה מזרחית". עזבו מהגדרות. יש שבלונות פופ-דאנס-ים תיכוניות מזוהות שאמורות לעבוד באולמות ועל הרחבות. שני יצהרי נכנסת למסלול התחרותי הזה (האם שרית חדד יכולה להיות רגועה?) לוקחת טקסטים מכל הבא ליד (הטקסט הזה בראש שלך, שני?) עם הפוטנציאל הזמרתי שלה, הייתה יכולה לבחור מסלול אחר, אבל יש לה כנראה יועצים חכמים יותר מכותב שורות אלו, ממש כמו שיש שירים שהם להיטים בטוחים, וזהו השיר הזה.

למה אתה לא יכול לשתוק/ כמו שלט רחוק אתה לוחץ עליי ל…/ זוז כבר, תמיד אני עושה, מה שאני רוצה/ כל מה שמתחשק לי
מותק, תפסיק להתערב מה אתה חושב/ אנ'לא רוצה לדעת/ תן לי להחליט לבד/ תן לי אהבה תרגש אותי כל כך/ ואל תשכח
אתה לא תצליח, אותי לחנך/ ולא תקבע לי, מתי מה ואיך/ עזוב את האגו, תהיה הגיוני/ תאהב אותי, כמה שאני
אגו, עושה אותך קטן/ מוביל אותך לאן שלא תמצא אותי שם/ בוא כבר, חבק אותי חזק/ שחק את המשחק שמרגש אותי כל כך/ ואל תשכח

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. לענת העם אוהב הרבה דברים קלים גם חגיגת ועוד וגם הם מכניסים אלפים ורבבות אבל מה שטוב טוב ומה שרע רע וזה רע

  2. לענת (2) הבעיה הקשה של התרבות במקומותינו, שמי שמייצר אותה הוא מי שיודע יותר טוב ממני וממך מה "העם אוהב" ואת המפתח שלפיו יעשו המפיקים והאמרגנים אלפי שקלים. את באמת מאמינה שכסף יענה על הכל? לגבי – ישיבה בבית. האמיני לי אבל אני מבלה הרבה.

  3. מר חרסונסקי שוב אין לך מושג מה העם אוהב …שני יצהרי ואגו , זה מה שהולך היום …וזה הלהיט התורן , ואתה תמשיך לשבת בבית , בעוד ששני ומנהליה , יכניסו עשרות אלפי שקלים לכיס .

  4. משהו קטן לעלמה החסודה שני יצהרי ולמנהליה ( יש דבר כזה? ) – אתם באיחור של כמה וכמה שנים. יש זמרת אלמונית אחת, נדמה לי שקוראים לה שרית או משהו, שממש לא מזמן, רק לפני 10 שנים בערך, הוציאה דרעק מהסוג הזה ונורא נורא הצליחה. מכיוון שהחנטריש הזה אפילו לא ברמה המחורטטת ההיא, וגברת יצהרי לא מגיעה לברך הימנית של שרית הזאת, אתם במסלול ישיר למפגש עם הריצפה. וליוסי חרסונסקי- את הרוצה לבקר את יצירות המופת האלה? בסדר. רק בבקשה ממך, בלי התייחסות לטקסטים. לפחות אל תבזה את תרבותנו כמו שחבורת תאבי הבצע הזאת עושה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות