האנגלים מאוכזבים יותר מאיתנו

אירוויזיון

0/5

לא רק אנחנו חושבים על השנה הבאה באירוויזיון. כלומר – האם המאמץ שווה. האנגלים מאוכזבים. Blue קיבלה רק מקום 11 באירוויזיון בדיסלדורף,  כשהצמד העונה לשם אל/ניקי Ell/Nikki עושה לכולם בית ספר ומשחק אותה בגדול בשביל אזרבייג'ן. אגב, מה שמרגיז עוד יותר את האנגלים שניקי – מתגוררת בצפון לונדון…
הימורים – על הפנים. לא Blue, לא Jedward האירי. צרפת המבטיחה סיימה רק במקום ה-15. איטליה שבקושי לקחו אותה בחשבון סיימה שניה. כלומר: הימורים על האירווזיון- חבל על הזמן. האנגלים לא הכי מבינים איך Blue כשלה. מבחינתם זה היה סוס מנצח. קלף בטוח. אפילו "מולדובה" – מדינה שלא רבים יודעים שהיא קיימת הצליחה לעבור את אנגליה, רוטן כתב הגרדיאן. "וזו הייתה להקה ששמה Zdob si Zdub שחבריה לבשו כובעי גמדים ונראו כמו חבורה שיצאה מהקרקס"
העיתונים באנגליה מצטטים את מנהל הלהקה לשעבר שאמר, שההחלטה להשתתף באירוויזיון היא "טירוף נמהר" . לא לשכוח שמדובר בלהקה שזכתה 3 פעמים בפרסי ה"בריט" בבריטניה והייתה להקת הסינגלים מס. 1 לפני שהתפרקה ב-2005.
אז הנה התברר גם ל – Blue, שאחוות אירופה בתחרות, שלשמה הם משתתפים (יענו) היא אחווה בערבון מוגבל, כלומר ערבון של מדינה מגוש מסוים לחברתה.
אבל אחרי שרואים את השירים, כבר לא הכי משנה אם זוהי הפוליטיקה שמנצחת או אחוות עמי אירופה. מה שבטוח – האמנות אינה מנצחת . כי האירוויזון נשאר עדיין תחרות שבאנגלית יש לה הגדרה עדיין רלוונטית –  rubbish. יש לכם מילה אחרת? זבל? לא אתווכח.

אל ניקי Running Scared

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות