מי אם לא עידן יניב האוסף

עידן יניב

Play
3/5


21 שירים של עידן יניב? משהו אולטימטיבי שחייבים לרוץ לספר עליו? מצד שני, נראה שליניב ועושיו במלאכה יש אומץ, אחרת הם לא היו קוראים לאוסף – "מי אם לא עידן יניב".
מי באמת? כי עם שם כזה – אז איך זה שהוא לא מילא את נוקיה. וכל הזמרים שעקפו אותו בדרך לקיסריה. מה, ליאור נרקיס – אטרקטיבי יותר? איך זה שהוא לא הגיע ל"חי ב – La La לנד"? מה, הוא פחות קליט מדודו אהרון? פחות איכותי מאביהו שבת? שטויות.
כתבתי בעבר על יותר מחמישה סינגלים מהאוסף של יניב (בטח יותר). המכלול נדמה לי משקף יותר מאשר אצל כל זמר "ים תיכוני" אחר את צורכי צרכני המוסיקה של השנתיים-שלוש האחרונות: קול טוב – טוב מאוד, אחלה. לחנים קליטים – לא חסר. מוסיקה "מזרחית" – עם כל הקלישאות – יש, בלדות אהבה קיטשיות – מהטובות בז'אנר, שירים לשמחות – גם לטייקון שבטייקונים, דואטים – ליבי רן, אינטנשיונל, דטאוקר להיטים – בלי עין הרע. מוסיקה – לא השבלונה של המוסיקה הים תיכונית, אהבת האלוקים? – איך לא. הקלילות הנסבלת/בלתי נסבלת – מחקו את המיותר. וגם: עבר עלי בוקר של עקרת בית שמבלה בוקר עם שירים שאינם דורשים יותר מאשר בריזה נעימה וריח בישולים. אם תרצו – שעה נחמדה על הכביש עם צלילים שגוברים על פקקים מעצבנים.  

שירים: מי אם לא עידן יניב, קיבוץ ומושב, עומד במקום (עם ליבי רן), מה עם אהבה, אנשים אנשים, סרט הודי (עם דנה אינטרנשיונל), בלתי נשכח, בוא הביתה, מרלן, רכבת לילה לקהיר, נשיקה קטנה, גלגל ענק, את יפה, חושב עליה (עם ליאור דטאוקר), לא מוותר, לילה לבן, טירה של מלך, חכי לי, מבקש רק לשמוח, שמחות קטנות (יהללו), שלום עליכם.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות