המובחרים The Very Best

אינקסס Inxs

הליקון
4.5/5

מנהרת הזמן של הרוק. זכרונות אייטיז מרנינים. אחרי 20 שירים, אני מחזיר את המחוגים לאינקסס בהתרגשות הרבה יותר גדולה מאשר בימים שהם היו בטופ. בהתחלה קראו להם "The Farriss Brothers", ארץ מוצא אוסטרליה, אמצע שנות השבעים, להקת רוק וגל חדש. האוסף מסכם דרך שהסתיימה בטרגדיה – התאבדותו של הסולן, מייקל האצ'נס ב-1997, הכוכב שחיי חיי רוקנ'רול בהקצנה.
אוסף של 20 שירים הוא תמצית מקיפה של ההרכב, להיטים ושירים שמשקפים את המהות, הסגנון והמיוחדות. אינקסס הייתה מסיבת רוק נפלאה, לעיתים הזכירה את הצליל והאנרגיות של הרולינג סטונס. האצ'נס לא הסתיר את השפעתו של מיק ג'אגר עליו.
המוסיקה אינה אחידה – תוכלו להגדירה גם ניו-וייב, דאנס-רוק. פאנקי. האוסף נפתח ב – Need You Tonight מהאלבום המצוין  Kick שיצא ב-1987, שנחשב לאלבומה הטוב ביותר. שירים שהיום אולי ייחשבו סולידיים, שיש בהם שילוב של איכות ואלמנט מובהק של entertainment. אוסף פופ-רוק של שירים קליטים שהזמן כמו-שיבח אותם כיין משובח. Beautiful Girl ו – By My Side עשויים מחומרים משמרים. מראים כי הקריירה של הלהקה נעצרה בטרם זמנה.

Kirk Pengilly (vocals, guitar, saxophone); Michael Hutchence (vocals); Andrew Farriss (guitar, keyboards); Garry Gary Beers (bass); Jon Farriss (drums).

1. Need You Tonight
2. Mystify
3. Suicide Blonde
4. Taste It
5. Original Sin
6. Heaven Sent
7. Disappear
8. Never Tear Us Apart
9. The Gift
10. Devil Inside
11. Beautiful Girl
12. By My Side
13. Kiss The Dirt (Falling Down The Mountain)
14. Elegantly Wasted
15. New Sensation
16. What You Need
17. Listen Like Thieves
18. Just Keep Walking
19. Bitter Tears
20. Baby Don't Cry

By My Side

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות