The Arcs - Yours Dreamly

Yours Dreamly

The Arcs

לב גרופ מדיה
4/5

החלום של דן אורבך, Dan Auerbach, סולנה של הבלאק קיז היה כנראה סופגרופ. The Arcs היא סוג של. אורבך, זמר של קול נשמה מגוון, פורח בשירים החדשים, בפרויקט המיוחד שהפיק מחוץ לקיז. מחובר למסורות מהבלוז ועד גראז' רוק, יצר סלט שבחלקו נשמע כמו הגרסה הפסיכודלית להבלאק קיז, אבל בהחלט לא המשך לאלבומה האחרון Blue Turn. זהו אורבך קל יותר, חופשי יותר, רטרו יותר.
"I'm old enough to know the game/But pushing buttons now is all that keeps me sane", שר אורבך ב – Outta My Mind, רוק שפותח את האלבום, שנשמע פוסט סיקסטיז נפלא. אלבום של גוונים שמחזיר למחוזות פופ שונים. צליל א-לה קרטיס מייפילד  ב – Stay In My Corner, שמזכיר את גם ג'ון לנון, האפרו ג'אז של Velvet Ditch. ההרמוניות השמימיות המקסימות של Nature's Child.
טקסטים? לעיתים תחושה שאורבך כתב ספונטני ומהיר. מחשבות רצות הפכו שירים, כמו המשפט "Is anything we do ever gonna last?" בשיר הקברטי המסיים – Searching the Blue. אפשר לסכם ולומר שסיכויי אחדים מ-14 השירים כאן להישאר, וגם שאוהבי הבלאק קיז מוזמנים לשמוע את עבודותיו החדשות המיוחדות של דן אורבוך ולבחור לעצמם את המועדפים.

1. Once We Begin Intro
2. Outta My Mind
3. Put a Flower in Your Pocket
4. Pistol Made of Bones
5. Everything You Do You Do For You
6. Stay In My Corner
7. Cold Companion
8. The Arc
9. Nature's Child
10. Velvet Ditch
11. Chains of Love
12. Come & Go
13. Rosie Ooh La La
14. Searching the Blue

וידיאו: Outta My Mind

 

The Arcs – Yours Dreamly

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות