ג'יימס טייילר - Before This World

Before This World

ג'יימס טיילור

/5

אמריקה קונה ג'יימס טיילור בפרץ געגועים לטוהר המוסיקה של פעם. מקום 1 בבילבורד. מזוהה עם שמרנות, כבר מסוג הטרבדורים שעומד מעל לביקורת. בתחילת שנות השבעים התאהבנו בו משיר של קרול קינג – You’ve Got a Friend. גם ב – Fire And Rain. שירה רגועה-מרגיעה, עיבודים פשוטים. יופי ייחודי למי שזוכר לו חסד מ – Sweet Baby James  ומ – Mud Slide Slim….
כשלוש עשרה שנה עברו מאז המקורי האחרון שלו (October Road) שיצא ב-2002. כמה לא מפתיע: זהו ג'יימס טיילור הישן. הקול, הטון הפריך והסגנון המוכרים המשדרים רכות בהירה. המלודיות הנעימות. הקצב המדוד. גם המילים: אהבה לאדמה, למשפחה, געגועים הביתה, למונטנה. אהבה לקבוצת הבייסבול "בוסטון רד סוקס" בשיר Angels Of Fenway. גם על מלחמה ב – Far Afghanistan.
יותר Folk  מאי פעם, בשורה לאוהבי הסגנון. הצ'לן יו יו מה הוסיף פה ושם מצליליו. גם סטינג נמצא כאן בליווי קולי באחד השירים.
הקול החם-מתקתק אמנם אינו כתמול שלשום, אבל עדיין זה הקול שמזוהה אתו אחד לאחד, מסב הרגשה נינוחה ללא דרמות. להגיד Nice Feel? – כן. האם זה מספיק? – אולי לא. אבל גם כאשר טיילור מוציא אלבום לא מעולה, עדין יש תחושה של מכר ותיק, שאתה מצפה שיגיע מדי פעם לבקר.

Today Today Today 2. You And I Again 3. Angels Of Fenway 4. Stretch Of The Highway 5. Montana 6. Watchin' Over Me 7. Snowtime 8. Before This World  9. Far Afghanistan 10. Wild Mountain Thyme

וידיאו: Angels Of Fenway

 

James Taylor Before This World

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות