ביונסה וג'יי זי הקרטרים - EVERYTHING IS LOVE

Everything Is Love

The Carters

אן.אם.סי
4/5

איך הם עושים את זה שוב ושוב? העולם לרגליהם. ג'יי זי וביונסה מלמדים את העולם שיעור בשיווק וביחסי ציבור. קוראים לזה – אלבום בהפתעה.  אם התרגיל לא יצליח להם – למי כן? כולם כתבו, כותבים, יכתבו. זה מה שרצו. ההפתעה מייצרת כותרות, מוכרת. פותחים מהדורות חדשות. איזו מהדורה לילית אצלנו נפתחה ב"קטילת האלבום" ע"י הביקורת, ולקחו מישהי שניסתה  להסביר שהזוג לא מחדש,  ובלה בלה  בלה. אז נכון,  הקרטרים יודעים איך לייצר את הכותרות המרעישות, זה היה אפילו צפוי. הם עסוקים בללכוד את תשומת הלב של העולם, כי התקשורת משחקת לידיהם בכל ציוץ. אבל הם מספיק חכמים כדי לתת כיסוי למהומה, והם יודעים לעשות מוסיקה. "השתמשנו באמנות שלנו כמעט כמו למפגש טיפולי והתחלנו לעשות מוזיקה ביחד", אמר ג'יי זי לתקשורת. אלבומו "4:44"  היה מעין תגובה ל"לימונדה", שבו ביונסה התייחסה לבעיות בנישואים שלהם. Everything is Love מתאר את הזוג במצב של אושר רומנטי, ועם זאת מאשר כי הם כמעט נפרדו. "נפרדנו וחזרנו להחיות ביחד"  ג'יי-ז אומר בראפ של Lovehappy. "באנו ואנחנו כבשנו / עכשיו אנחנו מאושרים באהבה", מוסיפה ביונסה. "יש לי בעיות ממש בדיוק כמוך" שרה-רוטנת ביונסה בשיר "בוס" אבל האלבום עוסק ביכולת ללמוד מן הכישלונות. "בייבי, העליות והמורדות שווים את זה", שרה ביונסה "יש דרך ארוכה ללכת, אבל אנחנו נעבוד על זה". יש כאן דחף לשירים של אהבה – כמו "LoveHappy", שסוגר את האלבום, על מערכת יחסים מורכבת אך מוצקה בין שני מבוגרים שסבלו "כמה דברים", כפי שביונסה רומזת על הבגידות של ג'יי זי בה.
השניים מציגים חזית אחידה ומתגייסים נגד אויבים משותפים. חזית המפיקים שעבדו איתם על האלבום כללה שמות כמו Cool & Dre, Pharrell, Mike Dean. הקליפ לשיר  Apeshit בבימויו של ריקי סאיז, שצולם בלובר בפריז בחודש מאי, הוא אולי השיר שמבטא בצורה האמינה ביותר את העבודה המשותפת, ואת המסר שלהם, בכללותו.
זה אלבום ראפ, וביונסה מוסיפה משהו ייחודי משלה. היא לא תוותר על מלודיה פה ושם. עם זאת ביונסה עושה יותר ראפ מאשר היא שרה. הם אינם מזייפים. הכימיה חזקה מכדי שיוציאו אלבום אינסטנט. אין רמאות בניסיון הזה להאיר משהו ביחסיהם. אם כבר אלבום ראפ – אז Everything Is Love הוא אפשרות שאינני פוסל. אפילו ממליץ.

1. SUMMER
2. APE SHIT
3. BOSS
4. NICE
5. 713
6. FRIENDS
7. HEARD ABOUT US
8. BLACK EFFECT
9. LOVEHAPPY

The Carters – Everything Is Love

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות