שירה חן Lonely Wild Heart

Lonely wild heart

שירה חן

מילים ולחן: שירה חן הפקה: צח דרורי ודורון פלסקוב
4.5/5

יותר ויותר זמרים וזמרות עוברים לאנגלית, לידיעת מירי רגב, שרת התרבות. באמנות כמו באמנות, אין גבולות של שפה, לאום, דגל. השפה היא חלק מהעשייה האומנותית, ממש כמו הפלורליזם שצריך להיות בבחירת הנושאים, מבלי שצנזור התמיכה התקציבית יעמוד לך מעל הראש.
שירה חן תסלח לי על ההתפרצות לביקורת על השיר החדש שלה, שנשמע כמו פתיחת דף חדש מרתק בדרכה האומנותית. השיר הוא אכן מעין הצהרה: אני פותחת דף חש, אין עוד משחקים. מה שהיה היה. תנפנפי לשלום לעבר, אל תסתכלי לאחור, כי גם בחשכה יש ניצוץ של אור. מכאן  יוצאים במכונית אל האוויר הפתוח, תיתן לו את "לבבה הבודד הפראי". לא עוד דמעות, לא עוד עצב, יש שמיים בגיהנום, ולא נותר לה אלא לקרוא למלאך שלה  להצטרף אליה. היא תרוץ אליו.
מנקודה אופטימית זו בטקסט, אני יוצא אל המוסיקה  שנפתחת באקפלה וממשיכה בהלמות באס בקצב איטי המנתב אל הנרטיב של המספרת. שירה חן אינה משתפכת, לא רצה לפני השיר. הטון שלה עמוק למרות שהיא נמנעת ממלודרמה. הפירוטכניקה האלקטרונית – אפקטיבית, ההפקה של צח דרורי לוקחת את השיר הזה מחלון האולפן המקומי אל ארצות הפופ המודרני, משהו שנשמע כתחילתה של הרפתקה מוסיקלית אלקטרונית היוצאת מהגבולות המוסכמים המגדירים שיר ודרכי הפקתו, כולל שימוש בקולה של שירה כאילו היה כלי נגינה.

**** מההודעה לעיתונות: השיר Lonely Wild Heart הוא בעל משמעות מיוחדת עבור שירה חן. המילים  משקפות את הטרנספורמציה העמוקה שהיא עברה בשנים האחרונות, מנערה "פרועה" תל אביבית, דרך התמודדות עם המוות של אמה שנפטרה מסרטן, שהותיר בה משקעים, עד לפריחה מחודשת ומפגש עם מי שהיא מכנה "אהבת חייה". את השיר היא מקדישה לבן זוגה, בו היא מצהירה כי נגמרו המשחקים, מעכשיו רק אמת, הכאבים הישנים נשארו מאחור, והיא מפקידה בידיו את הלב הפרוע הבודד שלה"

No more games/ I'm bleeding truth/ My Oldest pains/ All written in the book/ Never ending school/ Ever lasting fuel/ That's me

Wave goodbye/ And don't look back/ Cause Other you is still awake/ Sneaking in the dark/ Waiting for a Spark/ That's me

Fast car/ open windows/ Cold wind in my hair/ Hey baby/ I'm giving you/ My one and only/ lonely wild heart

No more tears/ My sadness flys/ Cause Happiness/ is not a prize/ Deep forgiveness/ Clear commitment/ That's me

Lust and dust/ All Rings a bell/ Cause Heaven is a place/ inside of hell/ Come along my angel/ Come along with me

I'm gonna run to you/ When my sadness is on/ When my happiness flys/ Gonna run to you/ When the morning is bright/ When my happiness flys/ Gonna run to you

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות