מאיר שטרית – גיטרות, קולות, תכנות

ברק בן צור – תופים

אחיה אשר – פסנתר

יונתן רובין – סקסופון

חגית יאסו – קולות

איתן חדד – בס

קובי קלאר – בס ומיקס

פייר נקש – בס

פאוול לווין – כינור

ניר טייב – חלילים, נבל יהודי, משולש, כלי הקשה

ניר מוצרי – חליל בנסורי

רן לוי – מפוחית, כלי הקשה

מאיר שטרית - Way

נצא למסע מוסיקלי אינסטרומנטלי עתיר סגנונות בנופיו של גיטריסט, רב-נגן, יוצר ומעבד, ספוג-השפעות, מוסיקאי של חקר וחיפושים

האזנה לשיר

גלריה


מילים

מאיר שטרית גיטריסט, רב-נגן, יוצר ומעבד, ספוג-השפעות, מוסיקאי של חקר וחיפושים, שנוגע בז'אנרים רבים, ממוסיקה הודית, טורקית, מוסיקה מזרחית לגווניה, מאלתר בחסד גם בסולמות מזרחיים, גם ג'אז, מלודיסט נפלא, ומעבר לכך יוצר ששוזר מקצבים, צבעים, כלים ומנגינות ליצירות מפולפלות.
מאיר שטרית צובע את המוסיקה בגוונים כדי ליצור את הציורים המוסיקליים שלו לכדי מרקמים אטרקטיביים, מעברים בין סולמות מזרחיים למוסיקה מערבית. רוב הקטעים הם בעלי אופי "קולנועי", מעין מספרי סיפורים, שיכולים להתאים כפסי קול לקולנוע ולטלוויזיה.

מאיר שטרית – נולד בקרית מלאכי למשפחה מוזיקלית, בוגר האקדמיה למוזיקה בירושלים במסלול גאז, קיבל מלגה נחשקת לברקלי קולג שבבוסטון, בין מוריו נמנים נגני גאז מובילים כמו יוסי לוי,עומר אביטל ואלברט בגר.
ניגן בהפקות שונות – בתיאטרון הקאמרי, השתתף בהקלטת דיסקים של עמיר בניון, ניגן לצדו של מאיר ישראל במופעי גאז בשבלול, השתתף בתזמורת של דודו אהרון בקיסריה.
בשנת 2012 הוציא את התקליט האינסטרומנטלי "דרך",  שבו השתתפו נגנים מובילים וגם הזמרת חגית יאסו, הזוכה בכוכב נולד. האלבום הוא פרי יצירה של 3 שנים, ומשלב סיגננות שונות בעולם המוזיקה האינסטרומנטלית.  מאיר שטרית מופיע בימים אלה בפסטיבלים שונים ברחבי העולם.

וידיאו

שתף דף זה

Bookmark and Share