עיון ביקורת

ריטה, האתר הרשמי של ריטה (יולי 2012)

אתרי מוסיקה

תמונתה של ריטה פרושה על כל האתר, כמו כדי להגיד – גדולה על האתר שלי. יכול להיות שהיא צודקת. אתר של דיווה בא לשרת קודם כל את הדיווה. אבל גם דיווה כמו ריטה יודעת שבלי הקהל – הכל כלא היה. בבלוג הממוקם באתר היא מודה "לכל האנשים שהרעיפו עלי אינסופ אהבה".
מי שיגיע לאתר – יקבל על הפתיחה מוסיקה, מבלי שהחליט האם הוא מעוניין – "אגדת השמש והרוח" בדואט עם אתניקס, סינגל חדש. לא חובה.
האתר יעיל: כולל לוח הופעות, חדשות (לא משו), בלוג, ביוגרפיה, ביוגרפיה, דיסקוגרפיה, פרק התיאטרון בקריירה שלה, מידע על הופעותיה הקודמות, גלריית תמונות טובה, סרטוני וידאו – יותר מהצפוי, כמה הורדות בחינם בתמורה לשליחת האימייל (יפה!)
חלש: חנות ודיסקוגרפיה דלה ומבאסת למכירת אלבומיה. (קמצוץ הכולל את "השמחות שלי", One – די.ווי.די ו"הלב של שירז" – ספר הביכורים) לא לשכוח שדיסקוגרפיה היא אחד הנדבכים הקריטיים של אתר מוסיקה.
הביוגרפיה ארוכה ומפורטת, אבל כתובה מדי לקוני, וחסרה תובנות וזוויות קצת שונות – על מהות הקריירה, הבחירות, העבודה עם רמי ומה קרה אחרי שנפרדו, היחס בין מוסיקה לתיאטרון. משהו מה מהביקורת. שתכתוב קצת דברים שיעוררו ענין מעבר לקריאה מייגעת של מה היא עשתה כל שנה.
במילים פשוטות: דרושה עוד עבודה על הדיסקוגרפיה ועל תכנים של האתר, אבל לזכותו ייאמר שהוא חי.
לאתר של ריטה: http://rita.co.il/he/home/a/main/

דירוג:
שתף דף זהBookmark and Share

עד כה נכתבו 4 תגובות

 1. אני מנגנת את כל השירים של ריטה מימי התום" עד ניסים שקופים!!!" את כל השירים . אני חיה ונושמת את ריטה מנערותי .היא יודעת עליי סיפרתי לה את החוויות שהיו לי עם בת דודתה שרונה !! Please let me know .. Give a chance !!
  (מירי פאר)(19/06/2018)
 2. אני רוצה להציע את עצמי כקלידנית בהופעות . אני מנגנת ליגה!!! מילי 0528485958
  (מירי פאר)(19/06/2018)
 3. שלום ברצוני להציע שיר לריטה אשמח אם תפנו אותי לגורם המתאים תודה
  (משה לןי)(05/03/2018)
 4. אתר זה עניינו ביקורת וקידום אמנים. איננו עוסקים ביצירת קשרים עם אמנים.
  (יוסי חרסונסקי)(05/03/2018)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *