היר'ז טו דה הירוז

עשרת הטנורים

Rhino / Wea הד-ארצי
4/5

שלושת הטנורים? קטן עלינו. היום הולכים על עשרה טנורים. לא פחות. הם עשרה טנורים צעירים, כולם אוסטרלים, הכירו בזמן שלמדו ביחד אופרה באוניברסיטה, וכולם רוצים להיות גם פופ סינגרס. להגיע להצלחה של ווסטלייף. האמת, הם לא רחוקים מזה. אין להם בעיה להחליף צבעים כזיקיות. איך מחברים עשרה טנורים לקבוצה מזמרת אחת? עובדה. מתברר שכל מעבד מתחיל יכול לעשות את זה. ומי שעיבד אותם לקח אותם אל פסגות הרגש בהרמוניות מדויקות. מצד שני, אין כאן בלוף. הם זמרים שיודעים לשיר. הם יכולים לתרגם כול שיר פופ הכי אידיוטי לאריה, כשמאחוריהם מנגנים זמרי הסימפונית של לונדון.
הם בחרו הפעם מוסיקה לסרטים – בין השאר שירים של ג'ון בארי המוכר מפסי הקול של מלחין שירי הנושא של סרטי ג'יימס בונד ("You Only Live Twice" – דגימה למטה) גם "זכרונות מאפריקה", "מועדון הכותנה", "לרקוד עם זאבים", "כשהנערים שרים" של כריסטוף בארטייה ומגיעים – כמה ברור – עד "מי רוצה לחיות לנצח" של פרדי מרקורי, להיט של להקת "קווין". והם מקנחים בשיר הנושא – The Gladiator suite. המנצח-מעבד ניקולס דוד לא שכח פה ושם לקשר את העיבודים עם סרטי בונד.
אז מה זה? המון טנורים, טונה של רגש ומטעני פתוס שמאלץ חורגים.

אנחנו על סף 2007, וקשה להאמין, שרוחות רטרו כאלה חזקות מנשבות בשדות התרבות. אין בזה הרבה מקוריות. יש בזה ניסיון לעלות על גל צונאמי של פופ אופרה ששוטף את העולם. יש בזה גם המון כישרון ויש בזה החנפה למי שיש לו חולשה לשיר מיוזיקאלים עתירי רגש.

1. Just To See Each Other Again
  2. Here's To The Heroes
  3. Buongiorno Principessa
  4. There'll Come A Day
  5. We Have All The Time In The World
  6. Places
  7. Les Choristes
  8. You Only Live Twice
  9. Tick All The Days Off One By One
  10. Somewhere In Time (Words Without Meaning)
  11. Who Wants To Live Forever
  12. Gladiator Suite
Ten Tenors – Here's to the Heroes

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות