אוקנוקוס, הדי.ווי.די

מיי מורנינג ג'אקט

סוני, בי.אם.ג'י הד-ארצי
4/5

"מיי מורנינג ג'אקט" בלייב בפילמור בסאן פרנציסקו. למופע מגיעים דרך סיפור מוזר-הזוי על מסיבה סטייל התקופה הויקטוריאנית אליה מגיע אורח שאינו מתחבר, אלא כאשר הא מבחין באורחת ושמה למה (כן, החיה הגמלונית מהרי האנדים ששמה הוא גם אלפקה) יחד איתה הוא יוצא לסיור ביער סוריאליסטי, כשלפתע כמו בחיזיון מסרט סיינס פיקשן על יצורים מעולם אחר – הם מגיעים להופעה. (מה הקשר? – אין לי שמץ של מושג. סתם.)
אחרי ששמעתי את האלבום בדיסק אאודיו, הוידאו הוא שדרוג של ממש, ובעיקר בסאונד בדולבי דיגיטאל (5.1), בהפרדה של כל גיטרה, בעוצמה של הסולן ג'ים ג'יימס. נא להוסיף את "מיי מורנינג ג'אקט"  לרשימות להקת הלייב רוק שלכם לצד לד זפלין ופינק פלוייד ורדיוהד. חתיכת הופעה, נגנים שבאים להזיע דרך האצבעות הפורטות והנשמה. ה-DVD הזה הוא ללא ספק תיעוד חם של מופע גיטרות, בהנחה שרובנו לא נראה את הלהקה הזו בלייב של ממש, ה-DVD יהווה פיצוי נאות.

הייתה לי בעיה לאיזו משבצת לשייך אותם. רוק אמריקני דרומי, הרד רוק? לא, לא מתאים. בואו נגיד שהם הכי אורגניים ואותנטיים במה שהם עושים – רוק תיאטרלי בדרגות שונות, בסאונד מסעיר. אפשר לתת דוגמאות – It Beats 4 U גם Golden. חבורה שחבריה נועדו זה לזה, מקצוענים פחד.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות