יקרה

אילן נורי

מילים: רמי לב לחן: עדי ליאון עיבוד והפקה מוסיקלית: שי ראובני
2/5

תנו לאילן נורי מילים קיטש, מנגינה נוגה ועיבוד נשפך. כל השאר יעשה הרגש-קולו.  זה בדיוק מה שיצא שיר רגש-קיטש-נוגה-נשפך. "יקרה אותך לי האל ברא ואני אוהב אותך יותר מכל חלום מכל חבר, אוהב לנצח". כן יש מי שכותב ככה. "היא שמזמינה את הגשם השוטף – מחממת ליבו" לא רק מזמינה גשם – גם "צובעת בכחול את השמים". מה זה? נורי,תגיד: אתה מאמין במה שאתה שר. לפי הטונים היפים, זה כאילו עברת היפנוזה. אתה תשיר ככה גם ספר טלפונים. שי ראובני ניסה להציל בעיבוד הרמוני יפה. האמת, טקסט כזה קשה להציל. נורי, קח את הקול היפה שלך למקומות פחות קיטשיים.

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. אחי, אביב. תודה על תגובתך. שתדע לך: אני כותב על מוסיקה רק מאהבה. לא משנאה. נורי זמר ענק. אבל בשביל להגיע לאן שהגיעו הגדולים, כדי לממש את הפוטנציאל הענק שלו – הוא חייב לעצמו, לאיכויות שלו חומרים משובחים יותר. וזה לא נאמר משנאה. די עם רגשות הקיפוח האלה. יש כאן עשרות זמרים שלא הגיעו רחוק – למרות שהיה מגיע להם להגיע רחוק, בגלל שהם ויתרו על איכות.

  2. חרסונסקי חבל שאתה מפספס את העיניין שיש המון אנשים
    במדינה שמחוברים מאוד לשירים היפייפיים האלו , ובמיוחד
    שיר כזה מרגש עם זמר מעולה , אחי..דיי לשנוא מזרחיים
    כי עם כל הכבוד למוזיקה שאתה אוהב , גם לנו יש את הטעם שלנו , ואתה כאיש תקשורת פוסל אותה .

  3. חרסונסקי צר לי אבל ממש לא מסכימה איתך השיר מקסים לדעתי אילן אחד הזמרים הטובים שיש לנו במדינה ,וזה אחד השירים היפים שהוא הוציא זכותך לישפוט אבל מוזיקה זה עיניין של טעם יש אחד שאוהב ואחד שלא בידיוק כמו אוכל אחד אוהב והשני לא אז שוב זכותך ליכתוב אבל אני בטוחה שהמעריצים לא מסכימים איתך יום טוב……

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות