עיון ביקורת

סגיב כהן וקרן כהן , עוד ניפגש (ראיון, יולי 2008)

חשיפת אמנים

שתי גופיות מאוד קייציות. כהן וכוהנת. אין קשר משפחתי. מפגש בסלון כדי לעשות קאבר על "עוד ניפגש" של אריק איינשטיין ושם טוב לוי. ההרמוניה של שניהם הכניעה אותי. זו הסיבה שכיוונתי אליהם מצלמה, יום אחד אחרי שסגיב שב מהופעה בפריז.

אז נכון שלא קיבלנו את העיבוד היפה מהסינגל, ובכל זאת היה במפגש הזה משהו טהור, ראשוני, נוגע ומגיע. וכמו שכתבתי כבר, הקולות של סגיב כהן וקרן כהן נפגשים לשירת יחדיו שאינו מתחשבת ב"רוחות האופנה" במנעד/צבע כמעט דומים, כמו במפגש רעים בשביל לכייף על השיר.

מורגש ששניהם מתענגים על הלחן, מורגשת אהבתם לשיר. מורגשת הכימיה בין שניהם, ואני בראיון המיוחד אחרי ביצוע השיר שאלתי למה הם לא מופיעים יחד. חוץ מזה, מבחינת סגיב יש בשורות חדשות. הוא כתב והלחין את שירי האלבום החדש של גלי עטרי. אבל על זה עדיין לא שוחחנו.

שתף דף זהBookmark and Share

עד כה נכתבו 2 תגובות

  1. ארץ ישראל היפה בהתגלמותה. ממש מרגש.
    (רותי, תל-אביב)(26/07/2008)
  2. סגיב וקרן הם דוגמא לאמנות שנוצרת מתוך הלב. חברות הרמונית שמובילה ליופי שמרגש כל מי שזוכה להיתקל בה. ככה צריכה להראות ולהיווצר אמנות. מתוך תשוקה, שמחה, חברות וכנות שגורמת להיפתח. שאפו מיוחד לקרן. על הקול המרטיט שיוצא מעמקי הנשמה. ריגשת אותי. גרמת לי לתהות מי את ולמה את לא שרה יותר. ושאפו לסגיב. על הדחיפה. על ההקשבה לסביבה שכל התלהבה שגרמה לו להבין שיש כאן משהו מיוחד וזמרת מיוחדת, ששווה להשקיע בשניהם. תודה. ועוד ניפגש....
    (אביטל,, תל אביב)(24/07/2008)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *