לא נרדם (אשתי היקרה)

מיכאל גריילסאמר

מילים ולחן: מיכאל גריילסאמר. עיבוד והפקה מוסיקלית: אסי אילון
4/5

גריילסאמר שר על אהבתו לאהבה, לאהובה. הכתובת: אשתו היקרה והגעגועים אליה. יש לו מה לספר בעניינה.למשל: שהיא גורמת לו לנדודי שינה, שהוא רוקד לקצב דפיקות הלב שלה. "אני מכור לאהבה, ואת לובשת את שמלתה".

גריילסאמר עושה סלטות מילוליות כדי להבהיר את עוצמת אהבתו. "מדוכדך שלא עלית על הרכבת האחרונה של הגעגוע". המוסיקה במכלול  – מוסיקת עולם, יש משהו רגאיי שמתחבר עם קורטוב אירי (צליל כינור) השיר מתחיל עגמומי ונוגה. הבחור מתעורר והיא לא נמצאת. מה עושים במצב הזה? מטאטאים מתחת לשטיח האדום שלה. (נו בטח, אדום זה אהבה) גריילסאמר מפעיל טון מקונן. בחלק השני מגבירים קצב, וסגנון הרגאיי מקבל דגשים ברורים יותר, אבל גם סולו כינור האירי (שגריילסאמר עצמו מנגן) מוסיף משהו לגוון העממי של השיר. חייכתי. נחמד ומיוחד.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. שונה, צבעוני, מרענן, עגמומי אך מקפיץ, מתוסכלת שעוד לא יצא הדיסק, משתוקקת לשמוע גם את היצירות שלו

  2. נוגע ללב..הנאיביות נעימה, מרוב מתחכמים צעירים כבר לא רואים את היער, טוב לשמוע שיש יוצרים חדשים שהפלצנות לא דבקה בהם.. בהצלחה ומחכה לעוד.

  3. מדהים!! היינו אתמול בהופעה של עלמה זוהר בברלה ופתאום הוא הוא הופיע על הבמה עם השיר הזה ועוד אחד פיצוץ גם כן!! בצרפתית. עדיין אי אפשר לקנות את הדיסק?? 5/5!!

  4. עדין, נחמד, נאיבי. אבל לאחר שהתפוגגה ההדגמה, לא נשארתי עם שום רצון לחפש את הגרסה המלאה. אולי זה זו השירה הנאיבית והמאד-לא מהוקצעת שמטרידה לי את האוזן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות