עיון ביקורת
לרכישה >>

When Ronan Met Burt , כשרונן פגש את ברט – רונן קיטינג וברט באכארך (הליקון, אפריל 2011)

האזנה קלה למוסיקה

מקומו של ברט באכארך Burt Bacharach לצד גרשווין, ברלין ופורטר שמור היטב כאחד הקלאסיים של המוסיקה האמריקנית הפופולארית. מלודיסט בחסד שלקח מהג’אז, מהבוסה, מהמוסיקה הקלאסית. כיום בן 83, מלחין, מוסיקאי, שלהיטיו מוכרים בעיקר בזכות ביצועים נפלאים של דיון וורוויק, דאסטי ספרינגפילד.
רונן קיטינג, האירי מבויזון, התאהב במוסיקה של באכארך, קיטינג הרים טלפון לבאכארך כדי להציע את עצמו לאלבום קאברים, והופתע לקבל תשובה חיובית. כנראה, טוב לשניהם בתקופה הזו ש ל הקריירה שלהם. באכארך הפיק, קיטינג נתן קולו לעשרה שירים מהמבחר הקלאסי של המלחין המתפרש על 50 שנה – Walk On By, גם The Look Of Love, What The World Needs Now ו – I’ll Never Fall in Love Again . הקלטה חיה עם תזמורת מלאה.
לקיטינג טנור גבוה טוב, הוא מטפל בשירים של באכארך באהבה, אבל אינו מגיע לביצועים מרגשים של ואהה. יותר מדי זמר מידל-אופ-דה-רוד. אני חושב מה היו עושים זמרים כמו ג'ורג' מייקל ורובי ויליאמס עם השירים האלה. לחלופין – אפשר להתגעגע לאחת והיחידה בין הפרשניות של באכארך – דיון וורוויק. מה שמציל את המצב – היא האיכות של המוסיקה שעומדת לבאכארך בביצועים חסרי האופי האלה.

1. The Look Of Love
2. Walk On By
3. I’ll Never Fall In Love Again
4. Arthur’s Theme (The Best That You Can Do)
5. My Little Red Book
6. What The World Needs Now
7. Something Big
8. I Just Don’t Know What To Do With Myself
9. This House Is Empty Now
10. Make It Easy On Yourself

When Ronan Met Burt - Ronan Keating & Burt Bacharach
דירוג:
שתף דף זהBookmark and Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *