מה שלומך יקירי

שרית חדד

מילים, לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית:Henree
3/5

רגע, היא מתגעגעת אליו או אל אמא שלו? מה היא מכניסה את האמא? תשאלו את Henree, המפיק המוסיקלי שתפס כזה ביטחון, שמאמין שמתאים לו גם להיות תמלילן,  ועל כך נאמר: אשרי המאמין. כלומר – קשה להאמין. אבל מה: שרית חדד וגם אבי גואטה, מפיקה ומייצגה הבלעדי, מאמינים שזה האיש הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון.
הגברת בשיר פתאום התעשתה ומעבירה לאקס שלה שאלות (בס.אם.אס?) כמו למשל – "עם מי אתה ישן בלילות?" ואני אומר לו: ניצלת. טוב שהיא כבר מאחוריך. לא נועדתם ולא כלום. מה החוצפה הזו לשאול – עם מי אתה ישן בלילות. שלא תעיז לענות לה, בטח לא לחזור.
אחרי שצחקתי, נקשיב למוסיקה הזו שנפתחת בואליום כינורות בנוסח פסטיבל הזמר בסגנון עדות המזרח עם טאץ' למוסיקה ערבית. שרית מסלסלת את היענו-חרטה על זה שהעיפה אותו. לזכותה ייאמר שהיא יודעת לשחק אותה עצובה. יודעת להפוך את הלא-שיר הזה לחתיכת דיכאון על אובדן האהוב לשעבר (ואמו) ו – Henree? עזוב אותך מטקסטים, נכון, אתה לא שוכח שבתוך עמך אתה יושב ושאין בעיה לשרבט משהו ששרית לא תתווכח עליו. אבל לא רק בתוך עמך אתה יושב. יש מי שברגע זה ממש קורא את הטקסט ואומר – הנרי (סליחה שזה לא באנגלית), לא יקרה שום דבר נורא אם תישאר רק מוסיקאי.

מה שלומך יקירי/מה אתה עושה בימים אלה/ קשה לי שלא לחשוב עליך/ זה מציק לי
מה איתך אהוב שלי/ מה עם אמא שלך/ התגעגעתי אליה/ קשה לי שלא לחשוב עליך
זה מציק לי
כמה זמן, כמה זמן/ שאני לא אני/ לא סולחת לעצמי/ איזו שטות עשיתי/ איך לא ראיתי/ את הטוב שנועדנו לאהוב/ לא סולחת לעצמי/ איזו שטות עשיתי/ איך טעיתי
מה איתך יקירי/ עם מי אתה ישן בלילות/ מי תפסה את מקומי תגיד לי מי / מי זאת/ מה איתך אהוב שלי
לאן אתה יוצא בימים אלה/ קשה לי שלא לחשוב עליך/ עם מי אתה מבלה
כמה זמן, כמה זמן/ שאני לא אני/ לא סולחת לעצמי/ איזו שטות עשיתי/ איך לא ראיתי/ את הטוב שנועדנו לאהוב/ אנ'לא סולחת לעצמי/ איזו שטות עשיתי/ איך טעיתי

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. רואים שאף פעם בחים שלך לא היית מאוהב באמת. אדם ממורמר…

  2. אכן המוסיקה מזכירה שירים מצריים עכשויים כדוגמת שירי עמר דיאב ושירי הזמרת אליסה,עם כל הזילזול בכתיבת השירבוט הזה המוסיקה מה לעשות מ ר ג ש ת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות