המזל בחייך

אתי ביטון

מילים ולחן: גילי זכאי הפקה מוסיקלית: תמיר קליסקי אהרון קמיגארוב
4.5/5

גבר, תפסיק לבכות. אתי ביטון אינה רוצה אותך "על אהבה כואבת", היא רוצה אפילו ש"תגזים" בשבילה, יענו בקטע שגם אם לא בא לך, תגיד לה שהיא המזל של חייך. מצידה, כדי שזה יקרה, גם היא תשקר, תזייף חיוך.
נחמד – הטקסט של גילי זכאי, שכתב אותה בראש קליל-עממי-פרכי לאתי ביטון. העלמה שיושבת במרפסת, ומרוב אהבתה הופכת מילים לתפילות. אם כתבתי בביקורת על הסינגל הקודם (שונטל)  שאין לשרית חדד ממה לחשוש, הסינגל הזה דווקא מדליק נורה אדומה לזהבה בן, אם מדברים על סגנון שירה דומה: זהבה, יש לך יורשת: תקשיבי איך אתי ביטון מסלסלת. אתי ביטון היא המזל של המוסיקה הים תיכונית נכון לכתיבת שורות אלה. על הפופ הים התיכוני אחראים תמיר קליסקי את אהרון קמיגארוב. שדרגו לה. קליט, מסוגנן, מלוטש. הפקה כזו – המזל בחייה, נכון לעכשיו.

אמרתי לך שאני לא אוהבת/ אנשים חלשים שמדברים/ כל היום על אהבה כואבת
ושוכחים לזרום
סיפרתי שאני כבר לא מחפשת/ לשמוע מילים מתוקות/ שיקרתי לך שיחקתי תופסת
עכשיו אני קופאת מקור
אז תגיד לי / שאני המזל בחייך/ המחר של כל ימיך/ תגזים בשבילי/ זה עושה לי טוב בלב
תגיד לי/ שאני המזל בחייך/ הימים בלילותך/ תגזים בשבילי/ זה עושה לי טוב בלב
אמרתי לך שאני לא כועסת/ לבשתי חיוך כשרצית/ קצת חופש ממני ללכת
מאז הכל הפוך
ישבתי לבד שעות במרפסת/ הפכתי מילים לתפילות/ רוצה שתדע בלעדיך אין שקט/ לא יודעת איך לחיות

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. במקומך, מר חרסונסקי, הייתי מוותר על ספקולציות לגבי התעשייה המזרחית. אין לך מושג של ממש בתחום ( כמו שלי אין ), נכון? זה בסדר, אגב. איך מישהו סביר יכול להבין כיצד שירים מזובלים ושיקריים כאלה יכולים להפוך ללהיטים גדולים? אבל לעזאזל היומרה-מה יהיה עם החנופה??? כמעט 5 כוכבים? אתי הנ"ל עשוייה לחשוב שהיא שרה אלתרמן מעורב עם יוני רכטר או משהו. אז שתחשוב. זה עדיין זבל פג-תוקף. אישית, הספיק לי השיר הראשון. מאז היא ( באופן טבעי ) ממחזרת אותו ומציבה את עצמה כזמרת שיודעת לשיר, אך ניחנה בקול מעצבן שאינו יכול להחזיק יותר מאשר כמה חודשים בלה-לה-לנד ישראל.

  2. מסכים עם כל מילה. את ענקית!!! עוד שיר מדהים לאוסף השירים האלופים שלך!! מתברגת בין הזמרות הטובות בארץ!! הגיע הזמן למשהו חדש מרענן וכל כך טוב! אתי את מספר 1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות