הבלדה למחלקה להלבשה תחתונה

מרסדס בנד

מילים: גל תורן. לחן: יוני כהן, גל תורן
3/5

ברור שאם נדלקים על צעירה שעובדת בחנות במשביר – אז רצוי שזה יהיה במחלקה להלבשה תחתונה. אני מניח שגל תורן לא יצטרך לשכנע אותי שבהלבשה תחתונה יש משהו מסעיר יותר מאשר בסתם הלבשה נשית עליונה.מצד שני: מה הוא עושה שם במחלקה להלבשה תחתונה נשית?!

סימני זיהוי – היא יפה (נו, בטח), שיערה ארוך (שגרתי), משקפיים (פחות שגרתי).  מרסדס בנד מתחילים את זה מחויך במקצב קאונטרי, נגיעות בלוגראס, אך מחליפים להילוך רוק עתיר דציבלים בקטע שמוכרת התחתונים הכי יפה בעיר בוחרת להגיע למים ביום שמש קייצי,  ופתאום העסק לובש אופי רוק פאנקיסטי משהו. בנג'ו וחשמליות וקולו המתהולל של גל תורן נפגשים כדי לדווח על מצמידת הרגליים שגורמת שאיפות ונשיפות ונשיכות ואנחות. מרגישים שההורמונים משתוללים אצל מי שהלחין והפיק את ה"בלדה" הזו. אחרי הצרחנות הרוקיסטית, צליל אחרון בכל זאת חוזר לבלוגראס.  "מרסדס בנד" עושים את זה בקריצת עין, בקומבינה חמודה. אבל בזה מסתכם כל הטוב שיש לי להגיד על השיר הזה, וזה לא מעט. נחמדות שכזו.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. גרי אקשטיין עשה בדיוק את זה לפני 25 שנה. זה היה טוב יותר ( הוא בכל זאת יודע לבצע קצת יותר טוב מהללו ), וזה גם לא הצליח. למה שזה כן יצליח?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות