סנטיר + דיסק בונוס Sentir Deluxe Limited Edition

יסמין לוי Yasmin Levy

אדמה התו השמיני
5/5

המהדורה החדשה של "סנטיר" יוצאת מחדש ומספקת דיסק בונוס של חמישה שירים מהקלטות  שמתנגנות לראשונה מחוץ לאולפן + סרט דוקומנטרי המציץ אל תהליך היצירה של "סנטיר".

אומר מיד: כול תוספת ובונוס אצל יסמין לוי מסקרנת אותי. הבחירות שלה תואמות לרוב את האמת-מהות-סגנון שלה. התוצאה בדרך כלל רטט אמוציונאלי, שיאי הרגש שפוגעים אנושות במרכז הרגש, ואם אינך מוגן – בוא יבואו – הריגושים והצמרורים. אמרנו כבר כמעט הכל עליה: יסמין – מרגע שהיא בתוך השיר – מתנתקת מהאדמה. היא כבר לא כאן. נוסקת לשחקים אל מחוזות הפלמנקו והלדינו שלה.

בדיסק הבונוס – שני שירים חדשים של יסמין בהפקת חביאר למון, שהפיק לה את "סנטיר": El Canto De La Sirena ו – Algo De Ti, גרסה לשיר הלדינו – Como El Paxaro מתוך הפרויקט Majeres De Agua של חביאר. וגם: גרסאות חדשות לשני שירים מוכרים ואהובים: El Emor Contigo מתוך "סנטיר" בביצוע אקוסטי שהוקלט עבור רדיו 3 של ה-BBC בלונדון וגרסה לשיר  Me Voyמאלבומה השני La Juderia בהפקתו של המפיק הנודע קיפר (Keeper), השיר אשר זיכה את יסמין בפרס היצירה המקורית בקטגוריית מוסיקת עולם בדצמבר 2008 במסגרת התחרות The U.S.A Song Writing Competition.

 

כדאי להקשיב להשוואות (למטה) בין הביצועים של El Emor Contigo כנ"ל Me Voy  – ישן מול חדש (1 – שין. 2 – חדש) . במיוחד "קונטיגו" – ההבדלים בעיבודים – משפיעים גם על הביצוע במידות כאלה ואחרות, אבל במהות יסמין לוי מגיעה לאותם מקומות.

נמצאו 10 תוצאות תחת החיפוש ''יסמין לוי''

 

Yasmin Levy Sentir Deluxe Limited Edition

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. אני מעוניין לדעת מתי מתקיים והיכן כמובן , מופע של יסמין לוי

    על תשובה אודה מאוד !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות